Як правильно збити білки в міцну піну? - готуємо з покроковими фото

Цікаві рецепти

2 лютого 2016 р. 2134
Від того, як збиті білки залежить кінцевий результат випічки. Якщо випічка не вдалася, бісквіти впали, вийшли «забитими», оладки тонкими, тісто на меренги рідке, швидше за все, у вас не вийшло правильно збити білки. Білки потрібно збивати в дуже міцну піну. Коли піна запікається, вона передає виробу свій повітряний скелет, тобто робить виріб пишним і м'яким.

Щоб отримати білосніжну блискучу білкову піну, суворо дотримуйтесь наступних правил:

○ Посуд для збивання не повинна бути алюмінієвої або пластиковою. Пластик має властивість накопичувати в собі невидимі жири, а в алюмінієвому посуді білки можуть посіріти. Посуд повинні бути круглої форми, щоб віночки легко діставали.

○ Збити яйця в тугу піну вийде тільки з допомогою міксера. У міксера є всі насадки типу «віночок», у блендера ж насадки ножі. До потрібного стану збити білки з допомогою блендера не вийде.

○ Стежте, щоб яйця не потрапив жир, вода, або частинки жовтка.

○ Починайте збивати яйця на першій швидкості, поступово збільшуючи.

○ Не скорочуйте час збивання, щоб збити білки в хорошу піну, вам буде потрібно не менше 5-7 хвилин.

○ додавайте Цукор на етапі, коли самі білки вже збиті в хорошу піну. Якщо додати цукор відразу, білки залишаться рідкими.

○ Цукор додавати дуже тонкою цівкою.

○ Цукор можна замінити цукровою пудрою, тоді збивати доведеться менше.

○ Найкраще збиваються охолоджені білки.

○ В білки можна додати щіпку солі або лимонної кислоти на кінчику ножа.

○ Крім оборотів віночка, додайте кругові рухи самого міксера. У сучасних кухонних комбайнів така функція передбачена, ну а якщо ні — доведеться попрацювати рукою, намагайтеся захопити всю масу білка до самого дна.

○ Ті, хто використовують кухонний комбайн, можуть перетримати білки і вони вийдуть надмірно збитими. Білки стануть сухими і зернистими. Щоб виправити ситуацію, доведеться додавати нові білки і збивати до потрібного стану.

Вдалих десертів!


Процес приготування


Рекомендуємо кулінарні рецепти:
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Напишіть слово "шашлик" без кавичок