Фруктово-ягідний морс

Напої

Здавалося зовсім недавно ми «паслися» в саду на ягідних кущах, а ось вже і зима на порозі. Але скільки влітку не з'їси свіжої фруктово-ягідної продукції, вже восени знову відчуваєш брак вітамінів. Тому в моїй морозилці завжди є ягоди.

 

Гарні вони і так поїсти, і на випічку, і на смачні напої. Компот з ягід я не дуже люблю. Адже в ньому велика частина вітамінів руйнується. Інша справа морс.Фруктово-ягідний морс

 

Можна, звичайно, купити морс в магазині. Але щось мені підказує, що той же напій, приготовлений вдома, і магазинне виріб - дві великі різниці.

Морси і компоти стали частіше з'являтися на нашому столі з появою дитини. І хоча дорослі члени моєї родини найбільше поважають чай і каву, випити по склянці вітамінного напою ніхто не відмовиться.

 

Морс можна приготувати з різних ягід, краще всього для цього підходить, на мій погляд, журавлина. В цей раз я вирішила зробити асорті.

      

Інгредієнти

 

1 склянка замороженої журавлини

 

1 стакан замороженої смородини

 

1 яблуко

 

1,5 -1,7 літра води

 

Цукор за смаком

 

Складність: мінімальна

 

Час приготування: 20 хвилин плюс час на охолодження

 

Хід роботи

 

Дістала ягоди з морозилки і дала їм трохи підтанути.Фруктово-ягідний морс 

Размяла товкачиком.

 Фруктово-ягідний морсДодала трохи кип'яченої води, размешала. Вода потрібна для того, щоб легше було відокремлювати ягідний сік.Фруктово-ягідний морс

 

Віджати сік через марлю. Прибрала на час в холодильник.Фруктово-ягідний морс 

 

Вичавки залила заявленим кількістю води, додала цукор і поставила на вогонь.Фруктово-ягідний морс 

Порізала яблуко. Вирішила, що можна його не чистити від насіння, все одно потім проціджують. Фруктово-ягідний морсДодала яблуко до киплячим ягодам.Фруктово-ягідний морс 

Кип'ятила хвилини 3, вимкнула і залишила остигати. Якщо необхідно, можна прискорити процес - винести на холод або поставити каструлю в холодну воду.

 

Коли мій компот охолов, процідила. Дістала з холодильника віджатий сік і вилила в каструлю.Фруктово-ягідний морсМорс готовий. Бажаю всім приємного апетиту і здоров'я!

Рекомендуємо кулінарні рецепти:
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Напишіть слово "смаколики" без кавичок