Коктейль «Іржавий цвях»

Напої

Коктейль Ржавый гвоздьЗвідки взялася ця назва я не знаю. Але думаю тому, що коктейль має забарвлення іржавого цвяха. Та в принципі, яка різниця як він називається, головне, щоб подобався смак!

 

Цей коктейль створений для любителів кави і пепсі. Хоча я не є прихильницею пепсі, але іноді дозволяю собі приготувати подібний коктейль.Вперше я про нього дізналася, коли відпочивала на одному з південних курортів. Бармен мені його запропонував продегустувати, після чого я весь відпочинок тільки його і пила.

 

Потім, я підгледіла його складові та рецептури приготування. Виявилося, що головне-це дотримуватися послідовність закладаються інгредієнти: кави, пепсі, текіла, лід. Так як, якщо поміняти інгредієнти місцями, коктейль не буде пінитися. І весь ефект пропаде.

 

Також, цей коктейль я іноді роблю без спиртних напоїв. А якщо мені хочеться його випити ввечері, то використовую кави без кофеїну.

 

Ступінь складності - дуже-дуже легко.

 

Час приготування - 3 хвилини.

 

Інгредієнти на один келих коктейлю:

Коктейль Ржавый гвоздь 

1 ч. л. з гіркою розчинної кави (будь по-вашому смаку)

25 грам текіли (бажано без смакових добавок)

100 грам пепсі (можна замінити колою)

кубики льоду (за бажанням)

 

Спосіб приготування:

 

У келих насипте каву.

Коктейль Ржавый гвоздь 

Акуратно налийте пепсі. У цей момент кави буде пінитися і на поверхні склянки утворюється пінка. Так і повинно бути.

Коктейль Ржавый гвоздь 

По стінці келиха налийте текілу. Коктейль Ржавый гвоздь

У цей момент пінка буде осідати. Але, чим тонше цівка текіли буде литися по стінці келиха, тим менше пінка буде осідати.

Коктейль Ржавый гвоздь 

У разі відсутності текіли, її можна замінити звичайною горілкою. Головне, щоб спиртне було нейтрального смаку. Інакше смак спиртного буде перебивати смак кави і пепсі.

 

Покладіть лід.

Коктейль Ржавый гвоздь 

Іноді лід я не кладу. Замість цього я келих прохолодного, в якому буду робити коктейль. Відправляю його в морозильну камеру, щоб він став холодним. А потім в ньому роблю коктейль.

Коктейль Ржавый гвоздь 

Рекомендуємо кулінарні рецепти:
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Напишіть слово "кухня" без кавичок