Полунично-коньячне смузі

Напої

Клубнично-коньячное смузиСмузі я для себе відкрила дуже багато років тому, на одному з південних курортів, після чого відразу закохалася в цей полукоктейль-полупюре.Коли бармени готували смузі, я уважно спостерігала за технологією приготування і запам'ятала її. І тепер, я постійно його готую вдома. Причому в основному в літній період року. Так як саме влітку хочеться чогось фруктового і прохолодного.

 

Смузі являє собою коктейль з ягід і фруктів, подрібнених в блендері до утворення загальної гладкою густої маси. Добавками до смузі можуть служити: молоко, йогурт або морозиво. Вибирати ягоди і добавки ви можете за своїм смаком і бажанням.

 

Вживати смузі потрібно неодмінно в холодному вигляді і бажано відразу після приготування. Пити його можна за допомогою трубочок або просто зі склянки.

 

Я сьогодні робила спиртний смузі з додаванням коньяку. У випадку його відсутності можна використовувати ром, текілу або віскі. А якщо робити смузі для діток, то й зовсім спиртне не застосовувати.

 

Ступінь складності - дуже-дуже легко.

 

Час приготування - 5 хвилин.

 

Інгредієнти на 3 склянки:

Клубнично-коньячное смузи 

500 мл домашнього молока

-100 граммклубники

пакетик ваніліну

100 мл коньяку

заморожений лід

 

Спосіб приготування:

 

Налийте молоко в блендер. Я користуюся блендером стаціонарним. Якщо у вас занурювальний блендер, то налийте молоко в глибоку чашу або банку.

 

Відправте до молока ванілін і кубики льоду.

Клубнично-коньячное смузи 

Туди ж полуницю.

Клубнично-коньячное смузи 

Налийте коньяк.

 Клубнично-коньячное смузи

Закрийте чашу блендера кришкою, поставте її на блок живлення і збивайте продукти до утворення однорідної маси. Якщо у вас занурювальний блендер, то опустіть його в глибоку ємність і також починайте збивати.

Клубнично-коньячное смузи 

Лід повинен бути подріблений, а полуниця з молоком збиті в густу піну. Коли смузі досягне такої консистенції, можете його розливати в порційні стаканчики і подавати.

Клубнично-коньячное смузи 

Приємного охолодження!

Рекомендуємо кулінарні рецепти:
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Напишіть слово "смаколики" без кавичок