Солодка ковбаска "Особлива"

Десерти

Сладкая колбаскаЄ на Алимеро учасниці, які не знають, що таке шоколадна ковбаска? Якщо вам не довелося її спробувати, ви багато втратили, це набагато крутіше солодкої парочки «Твікс». На шоколадній ковбаски не одне покоління дітей виросло.

 

Яке ж було моє здивування, коли я по телевізору в нічний (що несподівано) час, в кулінарній передачі почула рецепт зовсім нової солодкої ковбаски. Це коштувало того, щоб бути приготованим, і, думаю, ви зі мною погодитеся.

 

Інгредієнти: 400 г розсипчастого печива, наприклад, «Ювілейне», 200 г кураги, 100 г фініків без кісточок, 50 г волоських горіхів, 200 г сиру, 100 г вершкового масла.Сладкая колбаска Час приготування:
30 хвилин плюс 4 години в холодильнику.

Ступінь складності: невелика.

 

Печиво, як і в знайомому рецепті, складаємо в пакет, зав'язуємо його і печиво подрібнюємо качалкою.Сладкая колбаска Подрібнити потрібно таким чином, щоб була дрібна крихта і великі шматочки.Сладкая колбаска Для наступного етапу нам потрібен комбайн або блендер з відповідними насадками. Також можна скористатися м'ясорубкою, але, швидше за все, доведеться подрібнювати інгредієнти двічі.

 

Спочатку рубаємо в дрібну крихту горіхи.Сладкая колбаска Ось така ступінь подрібнення повинна вийти.Сладкая колбаска Курага і фініки нам потрібні м'які. Якщо куплені підсушені, замочуємо їх попередньо в гарячій воді. Додаємо сухофрукти до горіхів і теж подрібнюємо.Сладкая колбаска Тепер настала черга сиру і масла.Сладкая колбаска У кінцевому результаті повинна вийти липка маса, в яку ми замішуємо рівномірно печиво.Сладкая колбаска З маси робимо ковбаску, загортаємо її у фольгу.Сладкая колбаска До мене вийшло 4 ковбаски. Їх прибираємо в холодильник години на чотири для застигання.Сладкая колбаска Застиглу ковбаску ріжемо шматочками, решту можемо зберігати в холодильнику. Ковбаска виходить кисло-солодкою, фруктової на смак.Сладкая колбаскаБачили б ви, як її уплетала моя внучка. Втім, дорослі теж не відстали, корисна все-таки штучка вийшла.

Рекомендуємо кулінарні рецепти:
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Напишіть слово "смаколики" без кавичок