Маскарпоне в домашніх умовах

Закуски

Маскарпоне в домашніх условіях


У магазинах сир маскарпоне досить важко знайти, і коштує він не дешево. Дешевше і натуральніше буде зробити сир будинку, використовуючи при цьому домашню сметану. Від жирності сметани - залежить жирність маскарпоне. У більш жирної сметані менше сироватки.


Маючи сир маскарпоне, ви завжди зможете приготувати смачний торт «тірамісу». З 1 кг 500 г сметани виходить близько 1 кг 100 г сиру. Решта - це сироватка, яка відмінно відділяється від решти маси. Сир можете підсолити і навіть поперчити, якщо не збираєтеся готувати з нього солодких десертів.


Інгредієнти до рецепту:



  • сметана 21% - 1 кг 500 гр.


Готуємо маскарпоне в домашніх умовах


Підготуйте друшляк і каструлю з трохи більшим діаметром, щоб у неї помістився друшляк. Поставте її на стіл. Марлю складіть п'ять разів - для отримання більш щільної структури. На каструлю помістіть друшляк, а його прикрийте складеної марлею.


Маскарпоне в домашніх умовах рецепт


В неї акуратно викладіть сметану гіркою. Продукт повинен бути охолодженим.


Маскарпоне в домашніх условіях


Якщо брати жирну сметану, то і сир вийде жирним. З 10% продукту виходить багато сироватки, відповідно залишається менше маскарпоне. Але це не біда, з неї можна приготувати млинці або який-небудь смачний пиріг. Ще дуже важливо, щоб сметана була свіжою. Марлю щільно зав'яжіть - сметана повинна добре ущільнитися.


Маскарпоне в домашніх умовах рецепт з фото


Зверху на друшляк покладіть важкий вантаж. Це може бути гиря або інший предмет вагою 2-4 кг. На три доби поставте сметану в холодильник. За цей час сироватка стече в каструлю і вийде ніжний і смачний сир маскарпоне.


Маскарпоне в домашніх условіях


Зберігайте його в холодильнику, але не сильно довго, адже це натуральний продукт і швидко псується. Маскарпоне можна намазувати на хліб, використовувати для приготування кремів та інших страв. Але такі вироби теж не довго зберігаються і тільки в холодильнику.


Маскарпоне в домашніх умовах рецепт кулінарний


Рекомендуємо кулінарні рецепти:
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Напишіть слово "кулінарія" без кавичок