Класичний заварний крем

Десерти

00 Класичний заварний крем


30 гр борошна,

180 гр цукру,

500 мл молока,

6 жовтків,

1 ст. л. ванильної есенції,

30 гр несолоного масла.


Крем для Пироженое або торта - вкрай важливий інредіент, і дуже важливо, щоб він був ідеальний. У цьому кремі начебто нічого складного, але, скільки я не готувала за рецептами з рунета, стільки разів крем виходив не таким, яким я собі його уявляю. У книзі «On Cooking» (стор. 1261) пропонують рецепт ідеального, на мій погляд і смак, заварного крему. Готувати його ще простіше, ніж усі мої попередні спроби.


Інгредієнти:

011 Класичний заварний крем1. Змішуємо борошно і цукор.

14 Класичний заварний крем2. В окремій ємності змішуємо половину молока з жовтками.

22 Класичний заварний крем3. Додаємо перемішаний цукор з мукою в молочно-яєчну суміш. Дуже добре перемішуємо, щоб не було грудок.

31 Класичний заварний крем4. У залишився молоко додаємо ванільну есенцію і ставимо на вогонь.

41 Класичний заварний крем5. Як тільки молоко почне закипати - зніміть його з вогню. І аккуранто влийте 1/3 молока (приблизно 60 мл) в молочно-яєчну суміш, одночасно перемішуючи віночком.

51 Класичний заварний крем6. Тепер влийте всю молочно-яєчну змести назад в молоко.

61 Класичний заварний крем7. Варіть на великому вогні, поки не загусне. На певному етапі крем почне згортатися грудочками, нехай вас це не лякає, просто почніть активніше помішувати вінчиком. Як тільки крем закипить, дайте йому покипіти буквально 1 хвилину і зніміть з вогню.

71 Класичний заварний крем8. Перелийте крем в холодну посуд.

81 Класичний заварний крем9. Покладіть в готовий крем вершкове масло. Перемішайте повільними акуратними рухами, якщо розмішати сильно швидко, крем стане рідкий, тому діємо повільно.

9 Класичний заварний крем10. Все Ідеальний заварний крем готовий. Можна використовувати його куди ваша душа побажає, мені він згодився для Профітроль.

10 Класичний заварний крем

Рекомендуємо кулінарні рецепти:
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Напишіть слово "кулінарія" без кавичок