запечена Буряк. Як приготувати з фото

Цікаві рецепти


Запечена буряк смачна і сама по собі і в різних салатах.

Інгредієнти:


  • Буряк
    600 г

Приготування:


Крок 1
Існує ряд рецептів салатів, де використовується відварений буряк, але набагато смачніше для них буряк не відварити а запекти. За часом це займає стільки ж часу, але набагато зручніше (не треба стежити а потім відмивати каструлю) і смачніше, так як з буряка нічого не вимивається, як під час варіння. Отже, першим ділом добре промиваємо буряк, витирати її необов'язково.
Свекла запеченная
Крок 2
Обрізаємо тільки довгі хвостики ("попку" не чіпаємо, щоб з буряка випливало менше соку).
Свекла запеченная
Крок 3
Розстилаємо на столі шматок фольги, кладемо на фольгу підготовлену буряк.
Свекла запеченная
Крок 4
Загортаємо буряк так, щоб всі шви опинилися зверху, так що виділяється при запіканні сік не втече. Якщо буряк дрібна, то її можна загортати відразу по кілька штучок, буряк побільше загортаємо окремо.
Свекла запеченная
Крок 5
Потім відправляємо буряк в духовку приблизно на годину. Звичайно, не завжди хочеться ганяти духовку з-за пари свеколок, тому я намагаюся поєднувати запікання буряків з приготуванням в духовці інших страв, наприклад м'яса. Просто кладу в куточок решітки фольговый "кульочок" з буряком. Тим більше що буряк не вибаглива і температура духовки при її приготуванні великого значення не має (ну трохи більше або трохи менше часу потрібно хіба що). Готовність буряків можна перевірити за допомогою ножа.
Свекла запеченная
Крок 6
Даємо буряках охолонути, акуратно розгортаємо фольгу і чистимо буряк. Якщо буряків приготували з запасом і її належить зберігати пару днів, то так і залишаємо у фользі (спокійно пролежить до п'яти днів у холодильнику).
Свекла запеченная
Готово!
Буряк готова, залишилося тільки нарізати її потрібним на даний момент способом. Спробуйте, за смаком запечена буряк значно відрізняється від відвареної в кращу сторону, можна навіть просто так подати, в якості легкої закуски.
Свекла запеченная

Рекомендуємо кулінарні рецепти:
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Напишіть слово "кухня" без кавичок